Bezpečnost

ESET FAMILY SECURITY PACK ZA VÝHODNOU CENU

S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré telefony se systémem Android, Windows Mobile nebo Symbian zdarma.

Objednávka ESET FAMILY SECURITY PACK

Jméno a příjmení:
Telefon:
Email:
Adresa
Poznámka
Kód:
Kód není k dispozici pro dotaz služby internetKód není k dispozici pro dotaz služby internetKód není k dispozici pro dotaz služby internetKód není k dispozici pro dotaz služby internetKód není k dispozici pro dotaz služby internetKód není k dispozici pro dotaz služby internet

Desatero bezpečnosti

  1. Používejte kvalitní a spolehlivou antivirovou ochranu.
  2. Neposílejte svoje heslo emailem a nikomu ho neříkejte.
  3. Nastavte si možnosti obnovení hesla a pravidelně je aktualizujte.
  4. Vyhněte se podvodníkům, neodpovídejte na podezřelé e-maily nebo zprávy, ani nepište na stránky, které po vás žádají osobní informace nebo dokonce informace o vašem majetku.
  5. Pokud je to možné, nahlašujte podezřelý nebo nelegální obsah.
  6. Často kontrolujte nastavení bezpečnosti a soukromí a určete si, jak chcete sdílet svůj obsah na síti.
  7. Používejte dlouhé a jedinečné heslo vytvořené pomocí čísel, písmen a symbolů pro každý důležitý účet jako je email a internetové bankovnictví.
  8. Udržujte svůj internetový prohlížeč a operační systém aktualizovaný. Když instalujete nějaký software, ujistěte se, že pochází z důvěryhodného zdroje.
  9. Buďte pozorní, pokud něco podepisujete online, dejte si pozor, aby adresa webu začínala https:// -- což signalizuje, že vaše připojení ke stránce je šifrované a odolnější útoku.
  10. Vždy zamykejte počítač nebo telefon když ukončíte svou práci a nastavte si jeho automatické zamknutí při delší nečinnosti.